Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | NAXOS 8660466-67 |
| EAN | 0730099046671 |
| Release Date | July 12, 2019 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 141 × 10 mm · 112 g |
| Weight | 112 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,970
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Eduardo E Cristina |
|---|---|
| Sanatci | Kasarova, Vesselina |
| Cikis tarihi | 2019-07-05 |
| EAN/UPC | 0730099046671 |
| Label | Naxos |
| Format | CD |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | NAXOS 8660466-67 |
| EAN | 0730099046671 |
| Release Date | July 12, 2019 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 141 × 10 mm · 112 g |
| Weight | 112 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.