Ek Bilgi
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | PEACEVILLE CDVILED722 |
| EAN | 0801056772220 |
| Release Date | March 30, 2018 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 143 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺875
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Epicus Doomicus Metallicus |
|---|---|
| Sanatci | Candlemass |
| Cikis tarihi | 2018-03-08 |
| EAN/UPC | 0801056772220 |
| Label | Peaceville |
| Format | CD |
| Tur | Metal Alternative / Doom Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | PEACEVILLE CDVILED722 |
| EAN | 0801056772220 |
| Release Date | March 30, 2018 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 143 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.