Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MEMPHIS INDUSTRIES MI0643LP |
| EAN | 5056340101926 |
| Release Date | March 5, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 4 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,033
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Love Here Listen |
|---|---|
| Sanatci | Barbarossa |
| Cikis tarihi | 2021-03-05 |
| EAN/UPC | 5056340101926 |
| Label | Memphis Industries |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MEMPHIS INDUSTRIES MI0643LP |
| EAN | 5056340101926 |
| Release Date | March 5, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 4 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.