Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MEMPHIS INDUSTRIES MI0487LP |
| EAN | 5060146098113 |
| Release Date | March 30, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,982
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Lier |
|---|---|
| Sanatci | Barbarossa |
| Cikis tarihi | 2018-03-30 |
| EAN/UPC | 5060146098113 |
| Label | Memphis Industries |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MEMPHIS INDUSTRIES MI0487LP |
| EAN | 5060146098113 |
| Release Date | March 30, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.