Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BRASSLAND HWY-074 |
| EAN | 0632662462416 |
| Release Date | April 5, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,767
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Magic Boy |
|---|---|
| Sanatci | Strange, Bartees |
| Cikis tarihi | 2024-05-03 |
| EAN/UPC | 0632662462416 |
| Label | Brassland |
| Format | LP |
| Tur | Indie & Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BRASSLAND HWY-074 |
| EAN | 0632662462416 |
| Release Date | April 5, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.