Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PSYCHIC HOTLINE PSY016LP |
| EAN | 0850034504018 |
| Release Date | April 15, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,174
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Province |
|---|---|
| Sanatci | Bartees Strange & Ohmme & Eric Slick & Anjimile |
| Cikis tarihi | 2022-04-15 |
| EAN/UPC | 0850034504018 |
| Label | Psychic Hotline |
| Format | 12in |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PSYCHIC HOTLINE PSY016LP |
| EAN | 0850034504018 |
| Release Date | April 15, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.