Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BELLA UNION |
| EAN | 5400863067946 |
| Release Date | May 20, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 330 × 330 × 25 mm · 1.20 kg (Weight (estimated)) |
| Weight | 1.20 kg |
| Discs / Records | 1 |
₺8,784
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Once Twice Melody |
|---|---|
| Sanatci | Beach House |
| Cikis tarihi | 2022-05-20 |
| EAN/UPC | 5400863067946 |
| Label | Bella Union |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Indie |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | BELLA UNION |
| EAN | 5400863067946 |
| Release Date | May 20, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 330 × 330 × 25 mm · 1.20 kg (Weight (estimated)) |
| Weight | 1.20 kg |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.