Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EPITAPH 279113 |
| EAN | 8714092791136 |
| Release Date | August 12, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,226
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Rat Beat |
|---|---|
| Sanatci | Beach Rats |
| Cikis tarihi | 2022-08-12 |
| EAN/UPC | 8714092791136 |
| Label | Epitaph |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | EPITAPH 279113 |
| EAN | 8714092791136 |
| Release Date | August 12, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.