Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | IPECAC RECORDIN IPEC278.2 |
| EAN | 0689230027829 |
| Release Date | March 29, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 141 × 9 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,345
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | IPECAC RECORDIN IPEC278.2 |
| EAN | 0689230027829 |
| Release Date | March 29, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 141 × 9 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.