Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CPO CPO7778512 |
| EAN | 0761203785124 |
| Release Date | January 8, 2016 |
| Media | Super Audio CD |
| Dimensions | 126 × 141 × 9 mm · 150 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 150 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,740
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mass In B Minor |
|---|---|
| Sanatci | Zimmermann, Frank Peter |
| Cikis tarihi | 2015-12-15 |
| EAN/UPC | 0761203785124 |
| Label | Cpo |
| Format | CD |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CPO CPO7778512 |
| EAN | 0761203785124 |
| Release Date | January 8, 2016 |
| Media | Super Audio CD |
| Dimensions | 126 × 141 × 9 mm · 150 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 150 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.