Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | PRF PROL7076.2 |
| EAN | 0881488707656 |
| Release Date | September 30, 2008 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 128 × 141 × 24 mm · 112 g |
| Weight | 112 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,899
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | PRF PROL7076.2 |
| EAN | 0881488707656 |
| Release Date | September 30, 2008 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 128 × 141 × 24 mm · 112 g |
| Weight | 112 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.