Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CHN CHN10308Z.2 |
| EAN | 5014682130820 |
| Release Date | May 24, 2005 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 122 × 143 × 9 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |

₺1,127
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CHN CHN10308Z.2 |
| EAN | 5014682130820 |
| Release Date | May 24, 2005 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 122 × 143 × 9 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.