Ek Bilgi
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | 4AD CAD2K19CD |
| EAN | 0652637001921 |
| Release Date | October 16, 2000 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 126 × 141 × 8 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺930
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Stars and Topsoil |
|---|---|
| Sanatci | Cocteau Twins |
| Cikis tarihi | 2004-05-31 |
| EAN/UPC | 0652637001921 |
| Label | 4ad |
| Format | CD |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | 4AD CAD2K19CD |
| EAN | 0652637001921 |
| Release Date | October 16, 2000 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 126 × 141 × 8 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.