Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| EAN | 4029759191346 |
| Release Date | July 19, 2024 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 127 × 143 × 13 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,062
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | =1 |
|---|---|
| Sanatci | Deep Purple |
| Cikis tarihi | 2024-07-19 |
| EAN/UPC | 4029759191346 |
| Label | Earmusic |
| Format | CD |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| EAN | 4029759191346 |
| Release Date | July 19, 2024 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 127 × 143 × 13 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.