Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | EARMUSIC EMU0211849 |
| EAN | 4029759118497 |
| Release Date | April 7, 2017 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 140 × 190 × 14 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
₺852
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Infinite |
|---|---|
| Sanatci | Deep Purple |
| Cikis tarihi | 2017-04-06 |
| EAN/UPC | 4029759118497 |
| Label | Earmusic |
| Format | CD |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | EARMUSIC EMU0211849 |
| EAN | 4029759118497 |
| Release Date | April 7, 2017 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 140 × 190 × 14 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.