Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | REPRISE RPRW659100.1 |
| EAN | 0093624880943 |
| Release Date | November 19, 2021 |
| Media | CD + LP + DVD |
| Dimensions | 325 × 326 × 42 mm · 2 kg (Weight (estimated)) |
| Weight | 2 kg |
| Discs / Records | 1 |
₺11,499
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Christmas |
|---|---|
| Sanatci | Buble, Michael |
| Cikis tarihi | 2021-11-19 |
| EAN/UPC | 0093624880943 |
| Label | Reprise |
| Format | CD |
| Tur | Various Audio / Christmas |
| Birim sayisi | 4 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | REPRISE RPRW659100.1 |
| EAN | 0093624880943 |
| Release Date | November 19, 2021 |
| Media | CD + LP + DVD |
| Dimensions | 325 × 326 × 42 mm · 2 kg (Weight (estimated)) |
| Weight | 2 kg |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.