Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ONE LITTLE INDEPENDENT TPLP81DMM |
| EAN | 5016958096717 |
| Release Date | January 10, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,733
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Joga |
|---|---|
| Sanatci | Bjork |
| Cikis tarihi | 2020-01-10 |
| EAN/UPC | 5016958096717 |
| Label | One Little Independent |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ONE LITTLE INDEPENDENT TPLP81DMM |
| EAN | 5016958096717 |
| Release Date | January 10, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.