Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ONE LITTLE INDEPENDENT RECORDS TPLP51TDMM |
| EAN | 5016958097110 |
| Release Date | August 18, 2008 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 316 × 6 mm · 445 g |
| Weight | 445 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,685
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Telegram |
|---|---|
| Sanatci | Bjork |
| Cikis tarihi | 1996-11-25 |
| EAN/UPC | 5016958097110 |
| Label | One Little Independent |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ONE LITTLE INDEPENDENT RECORDS TPLP51TDMM |
| EAN | 5016958097110 |
| Release Date | August 18, 2008 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 316 × 6 mm · 445 g |
| Weight | 445 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.