Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | THRILL JOCKEY RECORDS LPTHRILL582 |
| EAN | 0790377058215 |
| Release Date | June 23, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 4 mm · 211 g |
| Weight | 211 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,771
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Black Duck |
|---|---|
| Sanatci | Black Duck |
| Cikis tarihi | 2023-06-23 |
| EAN/UPC | 0790377058215 |
| Label | Thrill Jockey |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | THRILL JOCKEY RECORDS LPTHRILL582 |
| EAN | 0790377058215 |
| Release Date | June 23, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 4 mm · 211 g |
| Weight | 211 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.