Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | THRILL JOCKEY RECORDS LPTHRILL582IE |
| EAN | 0790377582116 |
| Release Date | June 23, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,837
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Black Duck |
|---|---|
| Sanatci | Black Duck |
| Cikis tarihi | 2023-06-23 |
| EAN/UPC | 0790377582116 |
| Label | Thrill Jockey |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | THRILL JOCKEY RECORDS LPTHRILL582IE |
| EAN | 0790377582116 |
| Release Date | June 23, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.