Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMON DEMREC938 |
| EAN | 5014797906129 |
| Release Date | July 23, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 5 mm · 414 g |
| Weight | 414 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,909
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live At the Hotel Utah Saloon |
|---|---|
| Sanatci | Black Francis |
| Cikis tarihi | 2021-07-23 |
| EAN/UPC | 5014797906129 |
| Label | Demon |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMON DEMREC938 |
| EAN | 5014797906129 |
| Release Date | July 23, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 5 mm · 414 g |
| Weight | 414 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.