Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COOKING VINYL DEMREC912 |
| EAN | 5014797905719 |
| Release Date | January 28, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 4 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,190
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Nonstoperotik |
|---|---|
| Sanatci | Black Francis |
| Cikis tarihi | 2022-01-28 |
| EAN/UPC | 5014797905719 |
| Label | Cooking Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COOKING VINYL DEMREC912 |
| EAN | 5014797905719 |
| Release Date | January 28, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 4 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.