Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DGAFF RECORDS DGAFF1LPC1 |
| EAN | 5053760105008 |
| Release Date | November 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 4 mm · 414 g |
| Weight | 414 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,670
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Orange Head |
|---|---|
| Sanatci | Black Grape |
| Cikis tarihi | 2023-11-03 |
| EAN/UPC | 5053760105008 |
| Label | Dgaff Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DGAFF RECORDS DGAFF1LPC1 |
| EAN | 5053760105008 |
| Release Date | November 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 4 mm · 414 g |
| Weight | 414 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.