Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMON DMON7905177.1 |
| EAN | 5014797905177 |
| Release Date | June 12, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,190
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Abbabubba |
|---|---|
| Sanatci | Black Francis |
| Cikis tarihi | 2021-06-12 |
| EAN/UPC | 5014797905177 |
| Label | Demon |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMON DMON7905177.1 |
| EAN | 5014797905177 |
| Release Date | June 12, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.