Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RHINO RHI552925 |
| EAN | 0081227949143 |
| Release Date | January 22, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 317 × 11 mm · 576 g |
| Weight | 576 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,924
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Past Lives |
|---|---|
| Sanatci | Black Sabbath |
| Cikis tarihi | 2016-01-22 |
| EAN/UPC | 0081227949143 |
| Label | Rhino |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RHINO RHI552925 |
| EAN | 0081227949143 |
| Release Date | January 22, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 317 × 11 mm · 576 g |
| Weight | 576 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.