Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RHINO RHI599497.1 |
| EAN | 0603497850716 |
| Release Date | March 5, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 317 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,219
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mob Rules |
|---|---|
| Sanatci | Black Sabbath |
| Cikis tarihi | 2022-05-25 |
| EAN/UPC | 0603497850716 |
| Label | Bmg |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardrock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RHINO RHI599497.1 |
| EAN | 0603497850716 |
| Release Date | March 5, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 317 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.