Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | DEAD OCEANS DOC004 |
| EAN | 0656605130422 |
| Release Date | February 4, 2008 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 126 × 143 × 11 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺900
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Evening Descends |
|---|---|
| Sanatci | Evangelicals |
| Cikis tarihi | 2008-01-24 |
| EAN/UPC | 0656605130422 |
| Label | Dead Oceans |
| Format | CD |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | DEAD OCEANS DOC004 |
| EAN | 0656605130422 |
| Release Date | February 4, 2008 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 126 × 143 × 11 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.