Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EAT SLEEP IMT6460379.1 |
| EAN | 5060626460379 |
| Release Date | March 28, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,994
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Nest |
|---|---|
| Sanatci | Brutus |
| Cikis tarihi | 2019-03-28 |
| EAN/UPC | 5060626460379 |
| Label | Hassle |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | EAT SLEEP IMT6460379.1 |
| EAN | 5060626460379 |
| Release Date | March 28, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.