Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EAT SLEEP HOFF4612943.1 |
| EAN | 5060246129434 |
| Release Date | May 9, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 319 × 321 × 6 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,411
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Burst |
|---|---|
| Sanatci | Brutus |
| Cikis tarihi | 2018-05-09 |
| EAN/UPC | 5060246129434 |
| Label | Hassle |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | EAT SLEEP HOFF4612943.1 |
| EAN | 5060246129434 |
| Release Date | May 9, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 319 × 321 × 6 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.