Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BACK ON BLACK BOBV670LPG |
| EAN | 0803343256215 |
| Release Date | November 22, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,550
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Draugen - Rarities |
|---|---|
| Sanatci | Burzum |
| Cikis tarihi | 2022-02-11 |
| EAN/UPC | 0803343256215 |
| Label | Back On Black |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Black Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BACK ON BLACK BOBV670LPG |
| EAN | 0803343256215 |
| Release Date | November 22, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.