Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BACK ON BLACK BOBV089LP |
| EAN | 0803341230170 |
| Release Date | January 28, 2008 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 326 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,485
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Filosofem |
|---|---|
| Sanatci | Burzum |
| Cikis tarihi | 2008-01-28 |
| EAN/UPC | 0803341230170 |
| Label | Back On Black |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Black Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BACK ON BLACK BOBV089LP |
| EAN | 0803341230170 |
| Release Date | January 28, 2008 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 326 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.