Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl MOVL6203601.1 |
| EAN | 8719262036017 |
| Release Date | August 30, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 317 × 4 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,037
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Brendan Croker & the 5 O'Clock Shadows |
|---|---|
| Sanatci | Croker, Brendan & the 5 O'Clock Shadows |
| Cikis tarihi | 2024-08-30 |
| EAN/UPC | 8719262036017 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl MOVL6203601.1 |
| EAN | 8719262036017 |
| Release Date | August 30, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 317 × 4 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.