Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COLLEGE OF KNOWLEDGE RECORDS COK45001 |
| EAN | 0617308091922 |
| Release Date | May 16, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,735
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Where Did I Go Wrong? / Family |
|---|---|
| Sanatci | Brenda |
| Cikis tarihi | 2025-05-09 |
| EAN/UPC | 0617308091922 |
| Label | College of Knowledge Records |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / R&B/Hip-Hop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COLLEGE OF KNOWLEDGE RECORDS COK45001 |
| EAN | 0617308091922 |
| Release Date | May 16, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.