Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ATLANTIC 0075678651274 |
| EAN | 0075678651274 |
| Release Date | January 10, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 5 mm · 418 g |
| Weight | 418 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,950
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | African Giant |
|---|---|
| Sanatci | Burna Boy |
| Cikis tarihi | 2020-01-10 |
| EAN/UPC | 0075678651274 |
| Label | Atlantic |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Rap |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ATLANTIC 0075678651274 |
| EAN | 0075678651274 |
| Release Date | January 10, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 5 mm · 418 g |
| Weight | 418 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.