Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Atlantic Records 75678613234 |
| EAN | 0075678613234 |
| Release Date | November 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,523
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | I Told Them... |
|---|---|
| Sanatci | Burna Boy |
| Cikis tarihi | 2023-11-24 |
| EAN/UPC | 0075678613234 |
| Label | Atlantic |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Funk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Atlantic Records 75678613234 |
| EAN | 0075678613234 |
| Release Date | November 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.