Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VERVE VRVB003198801.1 |
| EAN | 0602508868764 |
| Release Date | February 26, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 267 × 267 × 26 mm · 1.13 kg |
| Weight | 1.13 kg |
| Discs / Records | 5 |
₺6,362
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Mercury & Clef 10-Inch Lp Collection |
|---|---|
| Sanatci | Parker, Charlie |
| Cikis tarihi | 2021-02-26 |
| EAN/UPC | 0602508868764 |
| Label | Verve |
| Format | 12in |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 5 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | VERVE VRVB003198801.1 |
| EAN | 0602508868764 |
| Release Date | February 26, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 267 × 267 × 26 mm · 1.13 kg |
| Weight | 1.13 kg |
| Discs / Records | 5 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.