Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Rockbeat Records ROC-3460 |
| EAN | 0089353346027 |
| Release Date | April 22, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 317 × 8 mm · 508 g |
| Weight | 508 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,907
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Afro Cuban Bop: the Long Lost Bird Live Recordings |
|---|---|
| Sanatci | Parker, Charlie |
| Cikis tarihi | 2023-12-01 |
| EAN/UPC | 0089353346027 |
| Label | Rockbeat |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Rockbeat Records ROC-3460 |
| EAN | 0089353346027 |
| Release Date | April 22, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 317 × 8 mm · 508 g |
| Weight | 508 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.