Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RED RECORDS RR1233281 |
| EAN | 8054154650071 |
| Release Date | June 30, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺5,252
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Intimacy |
|---|---|
| Sanatci | Catherine, Philip & Chet Baker Trio |
| Cikis tarihi | 2022-11-22 |
| EAN/UPC | 8054154650071 |
| Label | Red |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | RED RECORDS RR1233281 |
| EAN | 8054154650071 |
| Release Date | June 30, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.