Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Jazz Images IMT6919560.1 |
| EAN | 8436569195604 |
| Release Date | April 23, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 329 × 33 mm · 1.45 kg |
| Weight | 1.45 kg |
| Discs / Records | 2 |
₺3,909
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sings |
|---|---|
| Sanatci | Baker, Chet |
| Cikis tarihi | 2022-04-23 |
| EAN/UPC | 8436569195604 |
| Label | Jazz Images |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 3 |
| Style | |
|---|---|
| Label | Jazz Images IMT6919560.1 |
| EAN | 8436569195604 |
| Release Date | April 23, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 329 × 33 mm · 1.45 kg |
| Weight | 1.45 kg |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.