Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NUMBER ONE ESSENTIALS 291019 |
| EAN | 8436563186080 |
| Release Date | February 21, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,855
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Alone Together |
|---|---|
| Sanatci | Baker, Chet & Bill Evans |
| Cikis tarihi | 2025-02-07 |
| EAN/UPC | 8436563186080 |
| Label | Number One Essentials |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NUMBER ONE ESSENTIALS 291019 |
| EAN | 8436563186080 |
| Release Date | February 21, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.