Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PURE PLEASURE PUPS18.1 |
| EAN | 5060149620168 |
| Release Date | October 13, 2005 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 6 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,538
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Picture of Heath |
|---|---|
| Sanatci | Baker, Chet |
| Cikis tarihi | 2005-10-13 |
| EAN/UPC | 5060149620168 |
| Label | Pure Pleasure |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PURE PLEASURE PUPS18.1 |
| EAN | 5060149620168 |
| Release Date | October 13, 2005 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 6 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.