Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BANG / WAGRAM WGAM7420446.1 |
| EAN | 3596974204461 |
| Release Date | October 28, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 4 mm · 382 g |
| Weight | 382 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,250
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Greatest Hits-Live At Par |
|---|---|
| Sanatci | Chic |
| Cikis tarihi | 2022-10-28 |
| EAN/UPC | 3596974204461 |
| Label | Bang / Wagram |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Rhythm & Blues |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BANG / WAGRAM WGAM7420446.1 |
| EAN | 3596974204461 |
| Release Date | October 28, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 4 mm · 382 g |
| Weight | 382 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.