Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Rhino Atlantic ATL19209.1 |
| EAN | 0603497857128 |
| Release Date | June 21, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,648
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | C'est Chic |
|---|---|
| Sanatci | Chic |
| Cikis tarihi | 2019-06-21 |
| EAN/UPC | 0603497857128 |
| Label | Rhino |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Rhino Atlantic ATL19209.1 |
| EAN | 0603497857128 |
| Release Date | June 21, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.