Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | GONDWANA GDWA64A.1 |
| EAN | 4062548071139 |
| Release Date | August 25, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 323 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,192
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Love & Life |
|---|---|
| Sanatci | Wickham, Chip |
| Cikis tarihi | 2023-08-25 |
| EAN/UPC | 4062548071139 |
| Label | Gondwana |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | GONDWANA GDWA64A.1 |
| EAN | 4062548071139 |
| Release Date | August 25, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 323 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.