Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | KURONEKO MEDIAS CMR068LP |
| EAN | 3700398729503 |
| Release Date | March 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 9 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,941
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Weve Been Here Before |
|---|---|
| Sanatci | Chinese Man |
| Cikis tarihi | 2024-03-15 |
| EAN/UPC | 3700398729503 |
| Label | Kuroneko Medias |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | KURONEKO MEDIAS CMR068LP |
| EAN | 3700398729503 |
| Release Date | March 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 9 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.