Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PENTATONE PTC5187415 |
| EAN | 8717306264150 |
| Release Date | February 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 9 mm · 504 g |
| Weight | 504 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,088
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Paganini & Gang: Butterfly Lovers |
|---|---|
| Sanatci | Singapore Symphony Orchestra |
| Cikis tarihi | 2025-02-07 |
| EAN/UPC | 8717306264150 |
| Label | Pentatone |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PENTATONE PTC5187415 |
| EAN | 8717306264150 |
| Release Date | February 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 9 mm · 504 g |
| Weight | 504 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.