Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMETER RECORDS DEMZ4.1 |
| EAN | 5056032394773 |
| Release Date | June 6, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,343
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Complete Fool |
|---|---|
| Sanatci | Foy, Chloe |
| Cikis tarihi | 2025-06-06 |
| EAN/UPC | 5056032394773 |
| Label | Demeter Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMETER RECORDS DEMZ4.1 |
| EAN | 5056032394773 |
| Release Date | June 6, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.