Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME IN COLOR 950708 |
| EAN | 8436559468473 |
| Release Date | October 29, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 5 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,917
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Born To Be With You - the Hits |
|---|---|
| Sanatci | Chordettes |
| Cikis tarihi | 2021-10-29 |
| EAN/UPC | 8436559468473 |
| Label | Waxtime In Color |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME IN COLOR 950708 |
| EAN | 8436559468473 |
| Release Date | October 29, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 5 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.