Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | GUNS OF BRIXTON GUBX67.1 |
| EAN | 8437007553369 |
| Release Date | December 22, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,859
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Somewhere Beyond the Rainbow |
|---|---|
| Sanatci | Chords Uk |
| Cikis tarihi | 2023-12-22 |
| EAN/UPC | 8437007553369 |
| Label | Guns of Brixton |
| Format | 12in |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | GUNS OF BRIXTON GUBX67.1 |
| EAN | 8437007553369 |
| Release Date | December 22, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.