Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE 12MUTE580 |
| EAN | 5400863004217 |
| Release Date | January 24, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,326
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Chemistry Lessons Volume 1.1 - Coursework |
|---|---|
| Sanatci | Carter, Chris |
| Cikis tarihi | 2019-01-24 |
| EAN/UPC | 5400863004217 |
| Label | Mute |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE 12MUTE580 |
| EAN | 5400863004217 |
| Release Date | January 24, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.